Hakkımızda

Firma

CARAVELLE, kuruluşundan bu yana yeniliği vurgulamış, yenilikçi ve fark yaratan çizgisini korumuştur. Bugüne kadar uluslararası alanda hizmet veriyorken, 2009'dan bu yana, Residence markasıyla ulusal pazarda da hizmet vermektedir.

CARAVELLE mutlak müşteri memnuniyeti politikasına sahiptir ve yüksek kaliteli ürünü zamanında ve makul bir fiyata teslim etmeyi ilke edinmiştir. CARAVELLE, zamanında teslimatı ana prensip olarak benimsemektedir.

Genç bir firma olmasına rağmen, ürün kalitesi ve hemen hemen tüm pazara ve müşteriye özel yenilenen koleksiyonu sayesinde uluslar arası pazarda güçlü bir yere sahiptir. Gururla söyleyebiliriz ki, firmanın en önemli özellikleri güvenilirliği, yenilikçiliği ve kalitesidir.

Tarihçe

CARAVELLE, 90'lı yıllardan beri tekstil sektöründe çalışan Sait Nalbur, 2004'te Bursa'da kuruldu. Dekoratif kumaş ve ince örgü dokuma üretimi için yüksek kalite ve estetik anlayışı ile kurulan CARAVELLE, kurucusunun dünya çapındaki yeni açılımı ve yeni dünya trendleri yaratma arzusu ile çok kısa sürede saf kumaşta fark yarattı.

CARAVELLE, sadece kalitesiyle değil aynı zamanda tasarım rütbesiyle tüketicinin beklentilerine karşılık vermektedir ve bir marka olma yolunda ilerlemektedir. CARAVELLE'in titiz tavrının sonucu, markaya güven, hızlı bir şekilde arttı ve uluslararası pazarda başarı grafikleri yükseldi.

Ürünlerini, başta Avrupa olmak üzere büyük pazarlara, Amerika, Rusya ve Uzakdoğu ülkelerine ihraç etmektedir. CARAVELLE, 2010 ve 2011 yıllarında ihracat alanında hızlı bir ilerleme kaydetti ve Uludağ İhracatçı Birlikleri tarafından özel bir ödüle layık görüldü.

Kumaş

100'den fazla çalışanıyla iki farklı üretim firmasına sahip olan CARAVELLE, yeni teknolojiye yaptığı yatırım ve ürün kalitesini arttırmak için yürüttüğü arge çalışmalarındaki başarısı ile, geniş tasarım çeşitliliği ve bu alana olan sınırsız desteği ile dünya pazarında kaydettiği ilerlemeyi sürdürmektedir.

"Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz."

Tüm istek ve sorularınız için bizimle iletişime geçin.